Stosik 04/2013

 

Od dołu:

 

“Spacer po szczęście” Lucy Dillon

Jestem w trakcie czytania tej książki ale na razie się nie wypowiem na jej temat ponieważ mam mieszane uczucia. Kupiłam ją dlatego, że powieść opowiada o miłości znalezionej dzięki psu. Ostatnio bardzo lubię takie książki.

 

“Życie Pi” Yann Martel

Tę książkę kupiłam tylko dlatego, że zamierzam oglądnąć film “Życie Pi” a mam taką zasadę, że nigdy nie oglądam ekranizacji przed przeczytaniem książki.

 

“Misja na czterech łapach” W. Bruce Cameron

Tą książką byłam zainteresowana już od dawna i ciągle napotykałam ją w Empiku jednak nigdy jej nie kupiłam. Gdzieś w lutym trafiłam na promocję na stronie Tania Książka, gdzie zakupiłam ją za niecałe 8zł.

 

“Hobbit” J.R.R. Tolkien

Oglądnęłam już pierwszą część filmu “Hobbit” i obiecałam sobie, że przed kolejną częścią przeczytam już tę książę. Czytałam wiele recenzji i mnóstwo osób wychwala tę pozycję. Chcę się przekonać czy naprawdę jest taka niesamowita.

 

“Anna i pocałunek w Paryżu” Stephanie Perkins

“Anna i pocałunek w Paryżu” poleciła mi przyjaciółka. Ma podobny gust jeśli chodzi o książki więc bez problemu mnie zachęciła no i kupiłam.

 

“Między nami Nowojorczykami” Cathleen Shine

Nie mogłam powstrzymać się przed kupieniem tej książki po przeczytaniu jej opisu. “Dzięki psom ludzie zawierają niespodziewane znajomości”. Może to dziwne, ale zawsze miałam nadzieję, że wyjdę na spacer i poznam miłość mego życia (no właśnie, miłość – o tym myśli większość nastolatek). Mam ostatnio ochotę przeczytać tego typu powieść.