"Dziewczyna wchodzi do baru" Helena S. Paige

Dziewczyna wchodzi do baru - Helena S. Paige

wydawnictwo: WAB

 

oprawa: miękka

 

liczba stron: 288

 

Opis:

Babski wieczór odwołany, a ty stwierdzasz, że oto jesteś samotną kobietą w zabójczej kreacji, siedzącą w ekskluzywnym barze wśród wyjątkowo interesujących gości. Co robisz? Czy spędzisz wieczór z gwiazdą rocka, która onieśmiela, a jednocześnie gwarantuje wyjątkowe doznania? Czy na jedną noc dasz się uwieść biznesmenowi z tajemniczą walizką pełną ulubionych gadżetów? Twój wzrok przyciąga też młody barman, którego ciało z pewnością jest warte grzechu… Ale tuż obok siedzi muskularny ochroniarz, który zaprasza cię na przejażdżkę luksusowym samochodem swojego szefa. Możesz też – by nie szukać daleko – odwiedzić swojego nowego, seksownego sąsiada, lub zamiast tego poznać bliżej tajemniczą kobietę.

 

Moja ocena:

Pierwszy raz spotkałam się z powieścią interaktywną. Byłam bardzo podekscytowana, że będę mogła stworzyć “własną” opowieść. Jeżeli o to chodzi to książka bardzo mi się spodobała.
Co do treści to wiedziałam z czym muszę się liczyć sięgając po książkę erotyczną. Odrobinę się zawiodłam bo wydawała mi się napisana na siłę a tematy podpatrzone na przykład z serialu “Sex w wielkim mieście” czy też z książki “Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Jednak bardzo źle nie było a ja dobrze się bawiłam wybierając co będzie dalej.